View Single Post
  #3721 (permalink)  
Vechi 26 aug 2011, 16:13:06
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Mie imi place sa fie rece ca gheata daca e cald afara Dar ma bucur ca o sa ai ceai la tine. Si nu o sa bei vreun cah. Spor la sport, sa ne spui cum a fost dupa asa o pauza. Mie carbo astia imi dau mare bataie de cap

Azi am o intalnire romantica cu iubi sa vedem ce pune la cale
Simiiiii!!!!!!Greu,greu cu sportulEu de la mix 2 nu gafaiam deloc si azi abia reusii sa ma tin dupa eiMa dor toate acum)44 de min.Bine c sparsei gheata!Am si maine timp pt sport,o sa am timp sa fac 2 zile da,una nuAsta mi-e programul.

Da,o sa iau ceai.Ca de cateva ori am vrut sa beau si mi-a fost jena sa merg in bar sa le cer unul,desi sunt amabili barmanii si imi dau.Mai ales ca unul dintre ei ma cam simpatizeaza si imi da tot felul de semneDar prefer sa imi aduc de acasa,mai bine ceai decat cola.Iti inchipui ca o sa fiu ca un balon de la aproape un litru de ceai noaptea asta?Sper sa nu imi vina foame,de-asta si beau,ca sa indepartez foamea

Asa,asa,intalnire romanticaAm avut si eu asearaSa nu fiti cuminti

Acum fug si eu la dus,ca sa am timp sa termin cu parul ca e cam rebel,apoi imi pregatesc porridge-ul pt maine dimi,cand ajung acasa,ca vreau doar sa mananc si sa ma culc Cum ajung la serviciu,intru aiciAm emotii pentru cum o sa fie
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]