View Single Post
  #3726 (permalink)  
Vechi 26 aug 2011, 20:42:08
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Am ajuns si eu la serviciu.De vreo ora sunt singura.Barul si restaurantul sunt inca deschise si in seara asta se pare ca ramane si seful in hotel.Am emotii din cauza asta

Am baut deja o cana de ceai negru.Mi-e drag de termosul ala,il tine superfierbinte!Dar ce am observat e ca se cam scurge ceai in capac.Sa fie defect oare,sa nu se inchida bine?Sunt obsedata de chestiile astea,pentru ca de obicei cum cumpar ceva se si strica.Si imi fac probleme si cu termosul,ca nu stiu daca are trebui sa fie etans sau e normal sa pice 2-3 stropi.Ce probleme imi pun si eu

Ascult muzica acum,un radio cu muzica de prin anii 90.Frumos.Pe la 12 se inchide si baruls i restaurantul si sper sa se linisteasca si clientii,sa nu mai plece la plimbare si sa nu ma fataie toata noaptea.
Am tv aici,intr-o camaruta in spate,am pc-uri,3 chiar,aer conditionat,paturi,ce vreauDar daca ei vor sa se fataie pe aici,nu pot sa ma odihnesc deloc.Mai bine,ca poate daca atipesc nu ma mai trezesc nici daca bat ei in clopotelul asta de la receptie
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]