View Single Post
  #373 (permalink)  
Vechi 26 mar 2012, 09:57:30
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
Neata Claudiciul meu scump si pofticios!

Ce dor mi-a fost de tine... vad ca daca nu am fost eu, a trecut Roxi la atac Uff uff... Asa mi-esti de draga... si ce mai povesteai tu acolo de jumatatea de mic si covrigei si umpicut si una alta... si eu am inclinatii catre sarat/dulce/frigiderul in sine inainte de rusi... greut greut, dar suntem noi puternice si ne facem poftele din mancarea sanatoasa, eu ii dau clatite sa taca Ma mai pacalesc, mai trece o zi... stii ca am slabit azi jumate de kg? Da... si asta chiar dupa weekendul dizgratios
Na, ce sa-i fac, m-a iubit metabolismul saptamana trecuta, in rest... imi face numai in ciuda

Tu ce mai faci azi? La servici am vazut ca te distrezi... mai rar asa mediu de lucru, ce norocel ai
Eu mai vizitez umpicut fetele in jurnale si apoi ma reapuc de invatat

Te pup apasat, cum zici tu
My love!!!
Cand ai aparut tu la mine in jurnal a aparut si soarele pe strada mea!
Tu scumpa ce saptamana aiurea am avut din punct de vedere al mancarii.. Off mama lor de rusi.. Nu am mancat foarte mult dar na... Nici nu ma cantaresc!
Tu ai mai dat jos jumatate de kg!!! Felicitari!!! Ce frumos si cat d emult ma bucur! Hai ca acusi acusi iti atingi targetul!
Si cu vointa si munca il ating si eu! Si ghici ce urmeaza? Aaaa? Ia ghiceste tu! ))

Cum te-ai distrat tu in weekend? Cred ca ai scris la tine in jurnal, acusi vin sa citesc!
Ti-am raspuns mai tarzior ca sunt cam ocupata azi! Dar ptr tine imi fac eu timp!
Te pup iubita mea Ralu si spor la invatat!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]