View Single Post
  #3730 (permalink)  
Vechi 08 aug 2010, 11:09:53
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de Carmenuta Vezi mesajul
Off fetele sotul e terminat, plangea in hohote daca nu ar fi plecat ala in viteza nu o lovea pe batranica, e in coma in spital... iertati-ma nu vreau sa va stric ziua dar nu pot sa tin in mine si sa ma port ca si cum toate sunt roz.... masina nu e o problema un parbriz spart si capota usor indoita e un fleac pe langa ce s-a intamplat sotul e socat, panicat e t erminat, acum e la spital... numai scriu ca tremur deja va tin la curent
Carmen nu incerca sa dai timpul inapoi ,o sa-ti faci doar rau,faptul e intamplat,incearca sa accepti,fi alaturi de sotul tau,fi tu cea puternica,macar pana se aduna el,stiu ca e greu,o sa ma rog si eu la Dumnezeu sa fie bine....asa a fost sa fie Carmen,nu e nimeni vinovat,sunt lucruri care ne sunt dat sa trecem prin ele,sa se intample si nu avem ce face si cum schimba ceva...rugativa din tot sufletul cu toata inima....incercati sa-l simtiti cat mai aproape de voi pe Dumnezeu....asa a fost dat sa se intample...acceptati aceasta si o sa va fie mult mai usor sa treceti peste tot,fara a cauta alti vinovati....imi pare tare rau Carmen,acum vreo 20 de ani si noi am avut un accident cu masina,eram intr-o masina si eu si sotul mergeam la o nunta si a lovit un om si acum dupa atatia ani,aud zgomotul facut de impactul masinii cu omul lovit,ca sa nu-ti spun ca aproape un an nu am putut sa merg cu masina,nici macar sa merg cu miljoacele de transport in comun..sti cum m-am tratat?...simteam ca daca nu fac ceva o sa clachez si am dat pt. carnet pe care l-am si luat cu 26 puncte ,atunci dadeam si poligon stiu ca aveam 5 minute iar eu am facut 2,40...acum nu conduc,dar a fost un mod de a-mi infrange teama....de a-mi dovedi ca pot sa trec peste toate daca vreau cu ajutorul lui Dumnezeu...

Ultima dată editat de angela av; 08 aug 2010 at 11:13:38.