Subiect: Jurnal m1rela
View Single Post
  #374 (permalink)  
Vechi 24 apr 2012, 20:43:50
m1rela's Avatar
m1rela m1rela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Medgidia, Romania
Vârsta: 48
Dieta: Mancat sanatos + miscare
Date: 165cm, 80kg
Mesaje: 4.265
Aprecieri acordate: 162
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 184 mesaje
Smile Re: Jurnal m1rela

Citat:
Anterior postat de angelicaM Vezi mesajul
Multumesc Mirela, se pare ca o sa mergem impreuna acum cu dieta, am vazut ca si tu ai inceput doar de cateva zile. Jurnal nu sunt f hotarat daca sa imi fac pt ca nu stiu daca m-as tine de el dar o sa fiu prin preajma si daca o sa gatesc ceva deosebit o sa poste cu siguranta, insa eu nu prea am inspiratei in bucatarie plus ca deocamdata nici nu prea ma descurc cu sit-ul, cu postatul pe aici...

Te pup si te urmaresc cu drag !
Am inteles Angelica,nici o problema ....si eu la inceput nu prea ma descurcam cu postatul .Mergem impreuna cu dieta atunci si-o dovedim noi .
Te pup si eu si te voi ajuta cu tot ce pot...nici eu nu sunt experta ....si eu mai pun intrebari fetelor atunci cand ma impotmolesc .Mai am si eu de invatat inca...
m1rela, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
m1rela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2222 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1705 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 931 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]