View Single Post
  #37560 (permalink)  
Vechi 23 oct 2014, 08:48:46
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul

Servus draga mea ,Maria!
Am luat aici atata frig,de cand am venit,din august,ce nu am luat o iarna intreaga in RO. Aici zici ca e decembrie,doar ca nu e zapada! Fac tzurtzuri dimineata,afara,la ness!De fapt,bag o lulea si fug in casa,peste un timp mai ies iar afara la o gura de ness si o lulea! E de groaza! Eu nu sunt o friguroasa de fel,iarna nici nu ma inchei la geaca.......dar aici am degerat!
Maria,in englezoaica rece,tacuta ,distanta si mai stiu eu cum,nu ma transform........dar ce sa zic eu pe aici daca nu am ce? Ma refer la subiectul slabire! Aici chiar nu ma pot ocupa de problema asta...imi este foarte greu. Nu stiu ce draq baga astia in mancare,ca mananci acum pe saturate si peste un sfert de ora mori de foame. Cred ca de asta peste 60% din ei sunt obezi.
Oricate proteine as manca,mi-e foame continuu.
Asa ca,draga mea,ce sa discut?
Imi raspund singura,pt ca cel putin la fructe stiu ce baga. Ginere-miu aici e pe tractorul care stropeste fructele......in afara de chimicale pt crestere,coacere rapida,colorare.......mai baga si glucoza . Asa ca fructele sunt 75% false.......de asta si ingrasa!
__________________
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui rozica1965:
orhidee (25 oct 2014), sherpika (23 oct 2014)