View Single Post
  #3768 (permalink)  
Vechi 06 dec 2011, 21:30:06
cristynutza's Avatar
cristynutza cristynutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 05 sep 2011
Locaţie: cluj, Romania
Dieta: weight watchers
Date: 165cm, 82.7kg
Mesaje: 129
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de cristinu Vezi mesajul
buna cristynuta. ceea mare are 4 ani si cea micuta are 1an si 6 luni.mi-e dor sa ma intorc la sala de aerobic,dar deabia din februarie pot ca nu e inca sotul acasa.(nu lucra in tara) si o sa reusesc mai bine! acuma am invatat sa mananc legume,fructe si neamestecat (cartofi cu carne). nu mai imi pun smantana in supa...si inca cate nu mai fac! sper sa se vada, o sa incerc sa scriu si eu ce manac ..de dimineata a fost papa din 2 oua cu mamaliga m-am incardrat undeva la 4 puncte. iar la amiz mi-am propus sa imi fac salata Iceberg cu rosii si varza rosie ,morcov,fara sos cu pui la gratar 2,2 puncte... pentru deseara nu stiu!!o zi buna va doresc..
sa ti traiasca cele doua fetite! stai linistita ca nu e nici o problema daca abia in februarie ajungi la sala pentru ca nu cred ca ti lipseste miscarea- banuiesc ca toata ziua alergi dupa cele mici- si se consuma destule calorii- iti garantez pentru ca si eu alerg asa toata ziua
felicitari ca ai invatat sa mananci fructe si legume o sa te ajute foarte mult in dieta ww pentru ca au foarte putine puncte.
vroiam sa te intreb (sper sa nu te superi): dimineata ai zis ca ai mancat 2 oua cu mamaliga parca si ca ai calculat ca sunt =4p- sper ca am inteles eu bine ; pai numai cele 2 oua au 4p, pe langa care mai vine si mamaliga cu punctajul aferent
o seara placuta iti doresc!
Răspuns cu citat