Subiect: Jurnal EveBolt
View Single Post
  #378 (permalink)  
Vechi 20 iun 2011, 17:49:41
EveBolt's Avatar
EveBolt EveBolt este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 163cm, 49kg
Mesaje: 502
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Talking Re: Jurnal EveBolt

Citat:
Anterior postat de Sarita Vezi mesajul
arata super fain! ador culoarea asta astia sunt pantofii aia de 6 inch de care vorbeai?
daaaaaa
sapt asta tre sa.mi vina:X.. can.t wait.. deja ma gandesc l haine ce combinatii, ce cum... m.am uitat p net la haine care le gasesc prin maga din buc si ma gandeam deja ce ar merge cu ele:d... vara asta am o manie cu bejurile si coraiul.. si vreau un costum d bae ca a lui heidi montag...
acum 3 ani am primit 2 costume d baie de la golden point insa nu le.am purtat nici.odata pt ca m.erau cam mici.. acum vin bine binee:X.. tre doar s s desumfle burtoaca.. poate o fi si d la salata cu fasole p care am facut.o eu)).. aveam niste conserve cu fasole rosie si alba, aia rosie era buna rau.. am rog, este.. si cu albus asa si ceapa iam iam... cu toate ca nu ma dau eu in vant dupa genu asta d mancare.. this one i liked.. tre s fac sport totusi. si m tirez acum.. ca nu pot sa las sa treaca ziua si eu s fi lenevit incontinuu.. cu toate ca m.am dezobisnuit s fac sport seara... acum e o exceptie.. si vvreau sa ma obicsnuiesc s fac sport p stomacul gol[adica doar cu vitamina la bord] si dupa s mananc
__________________
Make it in your way- Eve's diary

Ambition n Patience r ur best coworkers!
Don't wish for it, WORK for it!
U didn't wake up one day fat.. so.. don't expect to be skinny by night!
Make YOURSELF proud