View Single Post
  #38 (permalink)  
Vechi 09 sep 2012, 21:06:42
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
chioara ce sunt,Gaby,acuma vad ca scrie Dukan,succes,stiu ca se slabeste sigur,desi mi se pare grea mieApp,am vazut poze cu Viki pe face,tine si ea vreo dietaca tare bine arata in alb
da,maine am zi de cantar,abia astept sa vad ..intr-adevar e mai grea,ca practic m-am saturat de pulpe de pui,iaurturi degresate(fara gust) si am trecut pe pulpe de curcandar cand vad ce rezultate frumoase am nu ma lasa inima sa renunt
a tinut si ea dar nu poate una asa stricta ca duminica,.. cand iese cu fetele nu se poate abtine de la nimic..dar a renuntat la alimentele astea nepermise la orice dieta(zahar,faina,paine)sau ff rar cate un dulce,ea nu prea stie sa combine alimentele desi i-am explicat mereu,sau nu-si da ea interesul f tare,cert e ca a reusit..sper sa nu se ingrase de bucurie ca tre sa vina acasai-am zis ca nu ii deschid usa daca se intampla asa
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante
Răspuns cu citat