Subiect: Jurnal Mihai
View Single Post
  #38 (permalink)  
Vechi 09 iul 2010, 09:05:39
Sabine_28's Avatar
Sabine_28 Sabine_28 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 89kg
Mesaje: 5.609
Aprecieri acordate: 645
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 497 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mihai

Citat:
Anterior postat de Dio Vezi mesajul
Am lasat deoparte bautura, gata

Aseara m-am reapucat de sala, dupa 2 saptamani de pauza, se pare ca Larkoti o sa moara asa ca mi-am facut abonament langa spitalul Coltea. Am ajuns aseara pe la 23.45 si am terminat antrenamentul la 1.20, am bagat piept, triceps si ceva abdomene, superior, inferior si lateral. Se poate coroborat cu o oarecare deshidratare si faptul ca nu am mai reusit sa mananc nimic azi noapte, de dimineata aveam 74.8 kg, deci consider ca am atins targetul pe care il propusesem. Mai departe, odata cu mersul la sala, presupun ca arderea grasimilor o sa fie mai intensa, dar in acelasi timp sper sa contribui si la masa musculara.

O sa incerc sa pun 2-3 poze diseara cu forma actuala, dar din pacate nu am nimic din categoria "before".
Felicitari pt atingerea targetului, Mihai!
Wow, dar tu noaptea n-ai alta treaba decat sa mergi la sala? Sa-nteleg ca astia au program non stop? Foarte frumos, probabil ca s-au gandit ca poate mananca careva prea tarziu si ceva interzis si apoi vrea sa arda surplusul

Asteptam poze.

Week-end placut, cu soare ( macar in suflet, daca pe cer nu se-arata)
__________________
" Ai grija de corpul tau. E singurul loc in care esti nevoit sa locuiesti. " - Jim Rohn
Sabine_28, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2417 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1643 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat