View Single Post
  #38 (permalink)  
Vechi 23 feb 2011, 13:05:53
larisagrec's Avatar
larisagrec larisagrec este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 21 feb 2011
Locaţie: hobita, Romania
Dieta: urmeaza sa o gasesc pe acest forum
Date: 176cm, 81kg
Mesaje: 7
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Reusitele noastre

Buna doamna Marya.
sunt convinsa ca am ce invata de la dumneavoastra,o sa intru sa va cer sfatul ori de cate ori am nelamuriri,am vazut ca sunteti draguta si dispusa sa ma ajutati.
am vazut si pozele din albumul dumneavoasta,sunteti o doamna in adevaratul sens al cuvantului,ingrijita si cred o femeie puternica.
sa va traiasca baiatul.
in dimineata aceasta am baut apa cu lamaie,apa nu a fost foarte fierbinte,trebuie sa fie fierbinte?era doar calduta.
ce trebuie sa gasesc pe o eticheta,eu nu manac mezeluri cumparate,nu beau nici un fel de suc,cioco manac din cea cu 75%cacaoo imi place Heidi,pana anul trecut mancam si eu dulce mult,paine imi face mami in casa cu faina de casa nu din comert si nu manac mai mult de 2 felii,pestele imi place foarte mult si unde gresesc eu ,manac pui si sunt cumparati,crescuti cu concentrate.
daca nu va suparati as vrea un meniu ,sa vad ce mancati intr-o zi dumneavostra,multumesc mult.
larisagrec, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2154 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1637 kcal/zi. Pentru a slăbi 70 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -15929 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat