Subiect: Jurnal m1rela
View Single Post
  #380 (permalink)  
Vechi 27 apr 2012, 17:44:00
m1rela's Avatar
m1rela m1rela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Medgidia, Romania
Vârsta: 48
Dieta: Mancat sanatos + miscare
Date: 165cm, 80kg
Mesaje: 4.265
Aprecieri acordate: 162
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 184 mesaje
Smile Re: Jurnal m1rela

Citat:
Anterior postat de angelicaM Vezi mesajul
Vai...eu acum am vazut pozele...ce mult ai slabit...arati superrrr ! Bravoooo!
Dar nu mananci prea putin astazi? Doar iaurt si laptic? Eu cand am slabit mancam destul de consistent si tot slabeam.
Te pup! O zi frumoasa in continuare !
Multumesc mult,Angelica .Nu am mancat putin...mie mi-a ajuns .Si eu mananc in general destul de consistent... dar azi am vrut sa mananc ceva mai usor si mai putina carne la ziua de proteine.Si eu te pup!
La tine cum merge dieta?

Citat:
Anterior postat de cris210580 Vezi mesajul
buna draga mea......esti o super gospodina,felicitari...
pot spune ca m-ai salvat,eram plictisita de dieta,de mancarea care o pregateam si de aia am intrat intr-un blocaj total dar intrand si rafoind jurnalul tau mi-am facut 100 si 1000 de idei cu mancaruri a la Rina si de acum o sa imi fie muuuult mai usor sa duc dieta pana la capat....
pupici si tineo tot asa
azi la proteine o sa fac pt cina oua in sos de rosii...super arata si cred ca e si buna,iar maine la amidonuri varza calita la cuptor...
Multumesc mult,Cris .Te-astept cu drag la mine in jurnal
Acum mananc mai usurel ca dupa Paste ...dar de saptamana viitoare incolo mai adaug ceva retete a la Rina....usoare si delicioase .
m1rela, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
m1rela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2222 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1705 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 931 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]