View Single Post
  #3801 (permalink)  
Vechi 06 apr 2011, 15:45:24
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
BUNA fete dragi!Eu am fost azi la medic cu Andrei!I-a facut o revizie,e cam slab ptr varsta luii mi-a dat sa-i fac o ecografie abdominala.Maine sun sa vad cand m-a programat.Trebuie sa-i duc si carnetul de vaccinuri din ro,se pare ca am pierdut un vaccin,cel de 6 ani.Eu doar ce venisem aici si nu prea stiam pe ce lume traiescpana m-am acomodat.I-a facut pe loc o proba de urina,ex la ochi,i-a luat tensiunea ,l-a pipait peste tot,e bine.Mi-a dat un sirop de pofta de mancare.Sa vedem ecografia,ca-mi zice cateodata ca-l doare un pic mai jos de buric.Azi tin si eu ziua de fructe dar spor n-am mai facut.Ma consolez si eu ca varuitul imi arde ceva calorii.Ca ma tot cocot,ba pe schela,ba pe scara.Acum am luat o pauza sa se aseze fructele in burtica si ies.Pup toate fetele
Asteptam vesti bune...Manu sa stii ca fiecare tara are schema ei de vaccinare...Darius le-a luat toate in Ro si aici a mai trebuit sa ia inca 3.....
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]