View Single Post
  #3804 (permalink)  
Vechi 07 iun 2012, 22:22:36
eva 9's Avatar
eva 9 eva 9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de salexandre Vezi mesajul
Cina: salata cred ca nu am chef de gatit
nici eu!!! si eu numai de salate am chef!!!

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Un search pe net imi zice ca mazare boabe proaspata are ig 35..si mancarea de mazare boabe verde cu pui are ig 30..
SI am gasit si dudele,au ig ca si murele..25
da da! uitasem de cumularea ig-ului. daca o mancare contine ingrediente cu IG mediu si ingretiente cu IG mic, per total ii scade IG-ul... povesteste si Monti pe undeva...

Citat:
Anterior postat de RaluR Vezi mesajul
Quark si mozarella cred ca sunt amandoua branzeturi cu zer. Le-ai mancat in aceeasi zi? (oricum, nu-s persoana potrivita sa te trag de maneca cu asta)
Stiu cat de obositor este sa mananci cand ai gauri in gura... De-aia nu-ti vine sa mananci
da, pai si iaurtul nu are? quarkul e destul de dens iar mozzarela e tinuta in zer dar o scurg nu beau zeama aia.. brrr... per total au fost multe lactate stiu, culmea ca eu mananc rar, dar in garda in spital, doar cu astea dupa mine, a fost ceva la modul "ori asta ori nimic"...

am recuperat astazi lipsa meselor de ieri
Citat:
Anterior postat de Pasy Vezi mesajul
P: Supa de gulii, absolut delicioasa, o sa va pun reteta mai incolo, am vazut ca nu este
eu vreau supa.. presupun ca e raw si e ceva la modul gulii blenduite? asteptam reteta...


Magda


Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat