View Single Post
  #3804 (permalink)  
Vechi 23 nov 2011, 14:39:09
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Un ras_cristalin mai suplu

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul


Deci, pica sportul azi?

Spor la tradus, sa termini repejor
Merci, am tradus, acum sper sa se repete evenimentul, ca nu-mi strica banutii in plus!
Citat:
Anterior postat de di3rvcil Vezi mesajul
Am revenit, draguta, cu mai multa energie si voiosenie!
Iti zic o buna dimineata si iti trimit o cafea buna si calda
Ooo, ce bucurie! De cafea ziceam, nu de vizita ta! Glumesc!
Ce mai faci? Ma bucur sa gasesc cuvintel ca energie si voiosenie in jurnalul meu, imi poarta noroc!
Citat:
Anterior postat de mihanca Vezi mesajul
Buna ziua, draga slabuta cu vechime, cunoscatoare etc. Ti-am frunzarit jurnalul si zic frunzarit, pentru ca are muuulte pagini si din pacate nu am avut timp sa il citesc din scorta in scoarta..poate intr-o zi
Eu sunt relativ noua pe aici pe site. Ma rog, citesc de ceva timp, dar abia acum m-am implicat activ, mai socializez cu slabutele de pe aici
Pari(si cu siguranta s esti) o fata tare vesela, optimista si m-am aciuat prin jurnalul tau, doar doar m-oi molipsi si eu..
Bine, in primul rand as vrea sa ma molipesc rau, dar rau de tot, de multa vointa, vointa ca sa scap de kg astea in plus..
Mult spor in tot ceea ce faci..dar mai ales la slabit
O zi minunata, Iulia!
Buna, Miha! Bine ai venit!
N-are rost sa citesti ditamai jurnalul, ca nu-i mare lucru in el. Daca scriam pe undeva secretul tineretii fara batranete sau al slabitului rapid si sanatos, mai intelegeam... dar asa!..
Foarte bine ai facut ca ai inceput sa socializezi, asta e primul pas spre slabit, te vei simti foarte motivata, sunt sigura!
O zi frumoasa si tie!!
__________________