View Single Post
  #3806 (permalink)  
Vechi 29 aug 2011, 08:01:27
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Ce mai faci Diana? Cred ca ai terminat cu serviciul pe ziua de azi. Usor usor prinzi si vechime
Ai mai reusit sa faci sport pana la urma sau nu ti-a mai ars de asa ceva? Eu nu stiu cand o sa ma mai apuc ca vad ca la noi se lasa cu ploi zilele urmatoare (nu ca zilele ce au trecut ar fi fost astfel). Si astazi a fost atat de rece ca am stat si cu hanoracul si cu o gecuta de toamna pe mine. Parca mi-e dor de putina canicula.
Buna,Chris!Am ajuns acasa la 9 si 10.Ce sport sa mai fac atunci?Ca nici dus nu am mai facut.Noroc ca vase de spalat nu aveam,decat cutiutele in care am avut mancarea la serviciuAstazi o sa fac sport,pe la 10 jum ma pun pe treaba
Mie sincera sa fiu,nu imi e dor de canicula,desi mie imi place vara si caldura de innebunescAm momente de melancolie asa,nu stiu cum sa zic,cand parca mi-as dori sa vina toamna sau iarna, cu zilele alea mai intunecate si racoroase.Dar nu pentru ca as muri de cald acum,nu stiu de ce.Nu imi explic
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]