View Single Post
  #381 (permalink)  
Vechi 20 feb 2011, 11:16:47
kika9's Avatar
kika9 kika9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 oct 2010
Locaţie: Bilbao, Spania
Vârsta: 46
Dieta: slabesc prin sport, invat sa mananc sanatos fara dieta
Date: 153cm, 66.2kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 85
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 24 mesaje
Wink Re: Eu...slabuta fara stres! - Jurnal kika9

Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul
Kika, multumim de urare. Noi azi sau maine iesim la o plimbarica, poate ceva shopping, nu prea mult oricum.
Si sa mai vedem ce o mai fi. Ma gandeam sa ii fac luni o prajitura, dar trebuie sa caut o reteta.
Tu ce planuri ai?
Te pup!
Pai cam tot la fel, am facut o tarta de fructe scazuta caloric, o cina cu fructe de mare griliate si un spumant dulce. Timpul nu atinut cu noi asa ca am fost prin mercat fara nimic cumparat doar ne-am imbunatatit cunostintele in chestii de casa si electronica.
Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul
Neata, Kika!
Banuiesc ca deja esti la munca, sau oricum, pe drum.
Ce mai faci? Cum iti mai e?
Te pup!
Diminetile mele sunt pline lucru pentru care multumesc mereu, apoi inafara de 2 dupa-amieze cand muncesc, restul le umplu cu sport gatit si treburi prin casa, apoi week-end-ul este mai dulce ca il am pe iubi langa mine. Amicii pe care ii avem aici sunt ocupati cu bebele de 3 luni si nu ne mai vedem asa des ca si inainte, poate cand se mai incalzeste, ne auzim mai mult telefonic si stim unii de altii ca suntem ok. In rest cam solitara treaba pe la noi, insa eu va am pe voi si imi umple sufletul de bucurie
Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul
Mai Kika, deja incep sa ma ingrijorez. Unde ai disparut asa?
Hai mai da o fuga pe aici ca de nu, vin hotii!
Iti lasa ceva, sa nu vii prea tarziu ca se raceste!
Pupici!
Am revenit! si am scris la tine ce si cum, insa imi pare enorm de rau ca te-am bagat la idei , nu era in intentie, pur si simplu nu am reusit sa intru, iar ieri dimineata cand incercam sa intru pe slabute imi aparea un mesaj cum sa sunt prea multi utilizatori in acel moment si ca tre sa revin.
Sa vina hotii sa imi fure ideile alea negre doar
Pupicei dulci Ame draga si un multumesc din tot sufletul pentru ca esti mereu
__________________