View Single Post
  #3815 (permalink)  
Vechi 07 iun 2011, 07:56:01
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 35
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Citat:
Anterior postat de aylin27 Vezi mesajul
Fetele am avut un weekend plin de musafiri si nu mi-am vazut capul de treburi,parca unul iesiea si altul intra...singura parte buna e ca toti cand ma vedeau se opreau o clipa in loc,toti m-au apreciat pt vointa de care dau dovada si pt kg pierdute.
Astazi zi de cantar pt mine,de la 5.30 eram pe cantar,0,900 grame pierdute,nu foarte mult saptamana asta dar e cu minus,ma bucura faptul ca am dat si 2 cm din talie,1 cm din solduri si unul la bust,eu zic ca e bine...
Felicitari! E super! Eu saptamana asta invidiez si 100 g, deci...bravo! Si cred ca te-ai simtit foarte bine ca a observat toata lumea ca ai slabit!

Citat:
Anterior postat de rainbow Vezi mesajul
Buna dimineata si de la mine....
eu de la caldura asta nu am nici pofta de mancare si nici de sport
Stai linistita, o sa iti revina la un moment dat! :*

Neata fetelor, si Silvia in special.
Acu am papat si eu de dimineata si am zis sa dau o raita pe aici. Azi ma duc sa ma epilez si mai pe dupa-amiaza la fitness si la zumba.
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2431 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1914 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1657 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]