Subiect: Rina 90" s
View Single Post
  #3820 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 18:47:43
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Rina 90" s

Citat:
Anterior postat de vadina Vezi mesajul
Buna fetelor! Sunt foarte suparata pe mine ieri am fost in vizita la niste prieteni langa Tm si fara sa fie ceva programat, am ramas peste noapte la ei, in concluzie ziua 2 nu am putut sa o respect mi-a fost rusine sa le zic ca plec la cumparaturi ca eu sunt la cura dar totusi am micsorat portiile si am mancat numai niste carnita slaba si cu muraturi
Apropo : muraturile sunt permise?
Vreau sa ma certati cat mai tare, ca sa ma mobilizez
De maine, orice-ar fi, ma las si de rusine si de tot, si-mi respect dieta!
Mai am o intrebare : meniurile din carte sunt doar orientative, nu? Adica pot sa mananc meniul din ziua 6 in ziua 3? Maine de ex, spaghete cu ketchup cumparat e ok ?
Imi cer scuze daca vi ser prostesti intrebarile mele, dar sunt asa cu capul in nori....am niste probleme in familie si nu ma pot concentra prea tare dar dieta merge inainte!
Draga Vadina,
Faptul ca esti la dieta, nu e o rusine!
Meniurile din carte sunt doar orientative si da, spaghetele cu ketchup cumparat sunt OK...Important e sa respecti ordinea celor 4 zile si principiile de baza!
E bine ca dieta merge inainte...si bine ar fi sa nu mai ai abateri de la ea!
Slabire usoara!
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].