Subiect: ChaLean Extreme
View Single Post
  #383 (permalink)  
Vechi 25 apr 2013, 08:50:27
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: ChaLean Extreme

Citat:
Anterior postat de sophia80 Vezi mesajul
ia uite fetele sportive aici...va pup pe toate!!!!!! ma bucur nespus ca va tineti de treaba!!
si eu ma tin in continuare, dar tot cu Shaun si mai nou Les Mills. pe Chalene cred ca o tin ptr perioada sarcinii, ca antrenamentele cu greutati mi se par destul de safe in sarcina.
tzuc inca o data fetele!!
as scrie mai mult, dar piticania asta mica ma calareste non stop
Yaaaaaaaaaaay! Ai reveniiiiiiiiiit!!! Ce ma bucur ce ma bucur.. yupiii!
Subscriu la ce a zis Ancu.. Ne bucuram tare mult ca esti aici langa noi, sa ne motivezi, chiar esti o sursa de inspiratie si o super Woman si Mommy!
Esti dovada vie ca se POATE! Chiar daca ai bebe, care by the way, e si super energic, ai reusit sa revii la corpul de dinainte de sarcina.. Te felicit si sa stii ca am vazut pozele, bineinteles ca mi-am adunat limba de pe jos

LEs Mills care il faci? Combat? Si eu mai fac uneori, asa ca si diversitate.
Tu ai mai facut CHLX?

WOW! Ai sa ridici greutati pe perioada sarcinii? For shizzle? Moamaa asta e chiar tare

Te pup si inca o data ma bucur ca esti aici cu noi!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat