View Single Post
  #383 (permalink)  
Vechi 04 oct 2011, 07:59:53
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Jurnal Iuanutza-cum sa scapam de prietenii/conjuncturile care "ne vor binele" in dieta de slabit

neata
asa cum am zis si la mine in jurnal zic si aici,sa continui azi cu ziua de proteine ,doar sa faci ceva mai mult sport si inca ceva ff important nu te mai cantari seara ca intotdeauna iti va arata diferit,si nu o face nici zilnic,cel mai corect e o data la o sapt asa cum au zis si fetele dupa ziua de vitamine dar numai dimineata si pe nemancate,de preferat dupa ce mergi la baie
era normal sa iti arate mai mult atunci pt ca toata ziua ai papat si s-a adunat in stomacel,ia incearca sa stai o sapt fara cantar...
pot fi diferente la cantar si de la o zi la alta,poate ai retinut apa,sau ai probleme cu tranzitul..eu asa am patit o data ,de la o zi la alta am avut cu 2 kg mai mult dar apoi am asteptat pana a trecut o sapt si mi-a aratat in minus
succes
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante