View Single Post
  #384 (permalink)  
Vechi 25 iun 2020, 08:28:49
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Căsuta slăbuțelor active

Buna dimineata!
Ieri mi-am incheiat ziua cu lubenita. La orele 23 Am fost pe afara, din noua la Dunare, se pare ca prind gustul sofatului,caut orice motiv sa mai conduc un pic iar cand ne-am intors, copilul a vrut sa manance lubenita. Si pana la urma am mancat toti ) Stiu ca nu ma va ierta cantarul pentru atata dulce seara si incerc sa nu mai fac asta, dar vara e asa tentanta. Plimbari lungi, pana in miez de noapte, pepene verde suculent si rece, cum sa rezisti? )
Acum rad, dar saptamana viitoare, la cantar, parca vad ca iar plang )
Sport pe ieri 20 min Tj, 20 min Hiit Tf si 15 min pt brate.

Azi nu am nimic in program, in afara de sport si plimbare cu pitic cand se va trezi si deseara, dupa cina. Dar va fi local, nu mai plecam brambura, din oras )
Mai sunt acasa azi si maine dupa amiaza mergem la tara, la ai mei. Mergem sa mai tundem gazonul, sa spalam masina tatalui meu, sa stam la curte, sarim in trambulina. Va fi un weekend relaxant si sper ca si insorit!
Sa avem o zi frumoasa!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui happygirldiana:
adinico (25 iun 2020), lidiuta (25 iun 2020), Zoe (25 iun 2020)