View Single Post
  #385 (permalink)  
Vechi 04 oct 2014, 19:48:04
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: mini de revelion-concurs de slabit toamna 2014

Ce va mai incurajati fetelorprotejati puiuti din burtica si lasa-ti linistiti la caldura......Lore eu am stat la pat aproape 9 luni si ea tot vroia sa iasaa venit cu 3 sapt si cateva zile mai devreme,mica rau de tot(eu m-am triplat) 2 350 gr,avea capsorul mic si moale pe la toate incheeturile,acum e mare ,sanatoasa(un pic grasuta,tot timpul a fost cu 3 kg in plus)desteapta,frumoasa(doar ii a mea)si asa tare ma iubestesa nu mai spun ca in burtica era asa harnica se intorcea odata pe zi,plangeam de fiecare data ca poate a patit cevao mangaiam si ii vorbeam iar raspunsul venea imediat

Ma plang si eu, am avut o zi groaznica,am manacat fff mult si in combinatii proaste o sa fie un meniu de -2 p,sport nu am facut,m-am plimbat prin ploaie dr mi-a zis ca am probleme cu tensiunea,cica imi scade cand ma ridicde asta sunt mereu ametita,slabita,etc tre sa fac analizele la sange si mie tare teamadaca am ceva?tre sa merg si la gineco,sunt speriata si cred ca asta imi face pofta de mancare + alte stari contradictorii.Va las linistite, pup!!
O seara frumoasa fetelor!!!
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui niculina04:
corinnef (06 oct 2014)