View Single Post
  #3864 (permalink)  
Vechi 08 iun 2012, 08:58:57
claudici's Avatar
claudici claudici este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 03 mar 2011
Locaţie: craiova, Romania
Vârsta: 44
Dieta: orice dar putin
Date: 170cm, 64.9kg
Mesaje: 106
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

BUNA FETELE in sfarsit poate ma simt mai bine am intrat intr-o depresie groaznica de 3 sap ma tarasc din pat in pat
de cand am lasat fata sa doarma la cresa viata noastra a devenit un cosmar pur si simplu a innebunit nu ne mai intelegem cu ea deloc toate lucrurile pe care le facea sunt uitate a regresat total si de la 16 de cand o luam urla nonstop urla e putin spus urla si noaptea urla si afara de aici au inceput caderile mele si discutii cu sotul discutii care au dus la un pas de despartire pt ca toate eforturile noastre zilnice de a o linisti sunt in van si de aici ne omoram intre noi refulam insuccesul cu ea in relatia noastra
am mai tinut-o acasa nu o mai duc tot timpul oricum de la raceala am facut si episoadele cu diaree viata mea e un cosmar
la cresa ii place m0am dus tot timpul si am urmarit-o mananca se joaca nu are probleme dar e moarta de oboseala de asta e turbata acasa dormea de la 1.30 la 5 5.30 acolo la gramada dorm de la 1 la 3 cat somn o fi si in intervalul asta si fata e chiauna de somn am incercat acasa sa o mai culc dar nu mai vrea
a fost rau ca a gresit si sotul el cum a vazut ca nu ne mai asculta a inceput sa o rasfete iar acum orice spun eu ea fuge la el si el repede ii ia partea
claudici, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2067 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1550 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1034 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]