View Single Post
  #3864 (permalink)  
Vechi 12 iun 2012, 16:43:05
Plecatalaplaja's Avatar
Plecatalaplaja Plecatalaplaja este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 dec 2010
Locaţie: N/A, Canada
Vârsta: 42
Dieta: Montignac
Date: 158cm, 64kg
Mesaje: 373
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de eva 9 Vezi mesajul

hellau gagici!

va pup si va doresc o saptamana minunata... vin marti cu intarziere cu urarile, ieri am fost de garda, ca in fiecare luni.
deci:
Salexandre esti foarte frumoasa, emani multa caldura si blandete... daca te-as vedea pe strada nici n-as zice ca esti romanca, arati destul de "nordic"... cat despre familie sunt minunati!!!! ambii guguloi
Apropos de poze... pe mine ma cunoste cineva? cum arat?
cine nu ma cunoaste tare as fi curioasa sa stiu cum "arat" in imaginatie


Emi esti foarte haioasa! Trebuia sa faci pe mofturoasa si sa zici de la inceput ca nu vrei corn cu nutella acum sper ca te poti opri.. eu daca incep cu "abaterile" numai abatuta raman... apropos am vazut ca ai mancat .. "zarzare", in salata? si, in plus, atat m-ai terorizat cu somonul tau, incat astazi am facut la aburi somon cu broccoli sa ma satur hai, cui mai facem pofta de somon, de broccoli macar?
la cina ai mancat linte fiarta simpla cu salata? asa anost? e buna?


Anorien eu nu stiu cum rezistati in romania , pe bune, cu atatea merdenele la fiecare colt de strada!! eu daca aterizez acum in romania, cred ca in primul fornetti ma infig, oricat de nesanatoase sunt!! bine, acum imi e si foarte foame dar forneti si merdenelele ar fi sigur atacate bine ca nu-s acasa, nu?


cred ca ajuta muuuuul, mai mult decat mancarea, alergatul!

Unde merg eu la sala, la parter e un fornetti. Cand ajung si plec trec prin fata lui. Iar la dusuri la sala, miroase a fornetti foarte, foarte tare. Singura problema e ca deja nu mi se mai pare placut, ci dimpotriva, chiar urat.

Citat:
Anterior postat de salexandre Vezi mesajul
Am vazut pozele cu tine Eva esti frumoasa foc, imi aduci aminte de mama cand era tanara. Si desi mama are riduri acum ochii ei sunt la fel de frumosi si zambetul. Pielea ta e luminoasa, ochii si buzele frumoase. Si parul lung... imi imaginam aceeasi frizura ca la avatarul tau
Si eu mi te imaginam cu frizura de la avatar. Si bruneta.
Răspuns cu citat