View Single Post
  #3869 (permalink)  
Vechi 25 feb 2012, 12:04:15
moni30's Avatar
moni30 moni30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iul 2010
Locaţie: baia mare, Romania
Vârsta: 43
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 5.180
Aprecieri acordate: 1.055
Am fost apreciat(a) de 1.793 ori in 1.110 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
buna dragelor!! ce matinala esti Mira!
ieri octav si-a cerut scuze de 1000 de ori, mi-a adus flori, etc ... oricum a zis ca e vina mea
aseara dupa ce am ajuns acasa, pe la 6 jumate, m-am asezat in pat, raisa a fost cuminte, a papat si a dormit si ea cu mine ... pe la 5 de dimi eram amandoua treze, ca de, la asa ora de culcare ...
eu inca am ochii iritati, mi-am pus ceva picaturi si sper sa isi revina curand ... astazi vreau sa iesim pe afara ca se anunta temperaturi primavaratice ...
sa aveti un week-end minunat!!
Simo draga, faptul ca-si cere scuze...ca vrea sa va mutati ...e semn bun, ca vrea sa fie bine, vrea sa fiti impreuna, insa parerea mea , este ca sederea voastra acolo dauneza GRAV casniciei voastre, ei ti am mai zis, daca as fi in situatia ta, n as sta pe ganduri si as merge in chirie, cred ca o sa dureze prea mult....pana trec 3 luni si alte 3...pna sa luati un credit...la voi orice zi conteaza, asta e strict parerea mea, si eu una nu m as lega de un credit pt un apartament , in situatia in care nu se stie cat ve ti mai fi impreuna, iarta-mi indrazneala, dar eu asa vad lucrurile
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mamici/jurnal-moni30-6220.html

Nu plange dupa trecut....a plecat, Nu fii stresat pentru viitor,... inca nu a venit, TRAIESTE MOMENTUL PREZENT, fa-l sa fie frumos!!!
Răspuns cu citat