View Single Post
  #38886 (permalink)  
Vechi 18 mar 2015, 08:48:22
frumoasa's Avatar
frumoasa frumoasa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 10 sep 2009
Locaţie: cluj napoca, Romania
Vârsta: 47
Date: 161cm, 53.7kg
Mesaje: 5.033
Aprecieri acordate: 2.875
Am fost apreciat(a) de 4.761 ori in 2.802 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Sa va zic ceva de azi noapte......
V-am mai povestit ca aici dormitoarele sunt la etaj iar scarile sunt abrupte. Normal,eu cu tonajul meu ,abia urc,noroc ca exista si o balustrada in zid. Diana stie cum e,caci asa sunt toate casele din Anglia.Asadar,cand ajung eu sus ,abia mai respir. Intru in camera si ma asez pe pat,care e situat in dreptul geamului,si deschid geamul ca sa pot respira.Asta se intampla real.
Ei......azi noapte....dormeam.......si nu stiu daca am visat sau a fost real......Ma sufocam in somn,respirand greu de la sunca de pe piept.M-am ridicat pe marginea patului,am deschis geamul ca sa pot respira......si vorbeam cu Doamne -Doamne si Fecioara Maria. Ii intrebam de ce nu ma mai ajuta de data asta dandu-mi vointa de acum 5 ani de a slabi?Ii intrebam daca si-au facut planuri cu mine sa ma ia la Ei..........Normal,nu imi raspundeau...Cum ii vedeam? Vedeam niste icoane mari.
V-am zis........nu stiu daca am visat sau chiar asta am facut in realitate........
Oricum,sunt ingrijorata,pt ca chiar ma sufoc in sufoc in somn si trebuie sa ma ridic sa respir in geam!
Neatza, Rozi!!
Asta a fost un semn!!!!! Trebuie neapărat sa începi sa ai grija de tine!!!! Daca Doamne Doamne nu ti a răspuns e clar ca nu te vrea la acolo, la el, nu incaaaaa, poate peste vreo 50 de ani.. Așa ca pune mina si treci la treaba!!! Daca nici de Doamne Doamne nu asculți, atunci...nu mai stiu ce sa zic
Urmatorii 7 membri au apreciat mesajul lui frumoasa:
Ana D (18 mar 2015), corinnef (18 mar 2015), elenavulpe (19 iun 2015), marilo (18 mar 2015), Michelina (18 mar 2015), orhidee (18 mar 2015), rozica1965 (19 mar 2015)