View Single Post
  #39 (permalink)  
Vechi 28 sep 2011, 15:49:25
Georgii's Avatar
Georgii Georgii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 22 iun 2011
Locaţie: B., Spania
Vârsta: 29
Dieta: Limitare + sport= dieta perfecta :))
Date: 169cm, 52kg
Mesaje: 3.349
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal M (Prapadeala)

Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul
Nu prea buna ...m-am trezit cu o greata mare si cu o mica ameteala... pana pe la 12 nu mi-am revnit deloc. Am mancat branzica la micul dejun si am asteptat sa imi revin. Mai pe dupa amiaza am fost mai bine, dar acum seara iar nu ma simt foarte bine. Am incercat sa fac sport, dar nu am rezistat. Dupa 15 minute ameteam destul de rau si am zis ca in seara asta stau mai domolita.

Dar ziua de azi are si doua parti bune - la alimentatie mi-am mentinut dieta si am gasit un sport care merge sa il practic si eu momentan, Turbo Jam. Dupa ce voi capata si eu dexteritate, voi reincerca Tae Bo pentru ca mi-a placut .

Maine sper sa fie o zi mai buna

Am vazut ca tu ai apucat sa alergi putin azi...foarte bine...asa sper sa ajung si eu, 30 de minute sa mi se para naturale
Buna Mihaela.
Imi pare rau ca ziua de ieri nu a fost prea buna pentru tine.Sper ca te simti mai bine.
__________________


Atunci când este dificil să înduri, poţi să înduri. Atunci când este imposibil să faci, este posibil să fie făcut."
Georgii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1972 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1455 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]