View Single Post
  #39 (permalink)  
Vechi 14 mar 2012, 09:51:11
kasty's Avatar
kasty kasty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: nu stiu inca....
Date: 164cm, 68.60kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 30 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Reincarnare vs Viata de Apoi

Buna fetelor.
Interesant subiectul....
Eu cred in ambele.... de fapt e greu de explicat
uneori cred ca oamenii TREBUIE sa creada ca exista ceva dupa... pt ca altfel ne-am simti pustii.... dar pe de alta parte.... am avut de atatea ori sentimentul de deju'vu incat.... despre locuri pe care nu le-am vazut niciodata inainte.... despre discutii care stiam dinainte cum va decurge desi niciodata nu le purtasem.... poate sunt paranoia dar chiar mi s-a intamplat
In legatura cu cei decedati... offffff sunt atatea intamplari hilare care imi intaresc convingerea ca intradevar ceva exista dupa... si apoi reincarnarea
poate o sa vi se para ciudat dar... cand se intampla ceva rau in familia mea eu si bunica avem vise...premonitii poate
bunicul din partea tatlui meu cand a murit eram la liceu si imi era atat de frica de "morti".... nu l-am visat niciodata si totusi intr-o noapte l-am visat ca venea de la fantana si mi-a spus sa nu-mi fie frica dar ii este f sete.... a doua zi am aflat ca una din fetele care ducea apa(asa e obiceiul la noi) se maritase si nu mai putea primi apa de la ea....de atunci nu l-am mai visat niciodata
acum imi pare rau ca imi era atat de frica si poate deasta nu l-am mai visat
sunt multe de spus....
__________________
jurnal kasty
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...sty-10962.html
Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.
Răspuns cu citat