Subiect: ChaLean Extreme
View Single Post
  #390 (permalink)  
Vechi 26 apr 2013, 11:01:46
Khali's Avatar
Khali Khali este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 09 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Date: 165cm, 61.7kg
Mesaje: 1.580
Aprecieri acordate: 364
Am fost apreciat(a) de 1.276 ori in 671 mesaje
Implicit Re: ChaLean Extreme

Bafta, Lumy, sa vina si bebe 2 curand, cum va doriti

Klau, ai grija cu durerile alea, nu forta Nu conteaza ca nu poti ridica cu cat vrei tu, muschiul sigur lucreaza, conteaza contractia lui. Burn, baby, burn Asa am facut si eu alaltaieri, cateva ex. cu greutati f. mari si apoi am trecut repede la alte repetari cu unele mai mici; si-mi place ca asa am ramas cu febra la umeri pana si azi

Una dintre tipele care ma motiveaza la CHLX e cea cu 7 copii, dar si tipa aceea in varsta de vreo 50 sau 60 de ani care arata super ok.

Ieri am avut pauza, azi fac Push Circuit 3 si ceva cardio -asta nu stiu exact ce, ce-o sa am chef.

Trebuie sa-mi fac bagajul ca maine dimineata plecam la mama, iar marti dincolo. O sa-mi pun cateva workouturi pe un stick, insa nu imi iau si ganterele mari cu mine, ca oricum stam doar 3 zile si apoi plecam mai departe...sa vad ce sport o sa strecor eu in saptamana de hoinareala, pana si eu sunt curioasa ce-o sa reusesc sa fac coarda si echipamentul mi le iau sigur, altceva insa nu.


__________________
"The six w's: working will win when wishing won't".
"I workout because I can. When I get tired, I remember those who can't and I am grateful".
"I'm a big believer in starting with high standards and raising them. We make progress only when we push ourselves to the highest level. If we don't progress, we backslide into bad habits, laziness and poor attitude."
Khali, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1984 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1467 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Khali; 26 apr 2013 at 11:03:52.
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Khali:
Kclaudyia (27 apr 2013)