View Single Post
  #390 (permalink)  
Vechi 26 iun 2020, 08:54:40
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Căsuta slăbuțelor active

Citat:
Anterior postat de adinico Vezi mesajul
buna!
te-am citi putin si imi palce cum arata tikerul tau , BRAVOOO imi place perseverenta ta.
spor la gatit si cumparaturi si vreme buna la tara; frumos ca ii astepti cu mancare romaneasca gatita, iar in ceea ce priveste pe musafirii din Spania mai bines ptr moment sa pastrati distanta ca apoi banuiesc ca mai stau ceva vreme si veti avea ceva timp sa va bucurati unii de ceilalti.
weekend frumos
Multumesc frumos!
Se putea si mai bine, ce e drept, dar am avut o perioada mai proasta cand nu prea am tinut cont de ce bag in gura, unde mai pui si ca se misca mai greu cantarul acum, cred ca din cauza perioadei prelungite de "restrictii". Probabil organismul isi ia timp de respiro, habar nu am ) Dar sper sa isi reia cursul normal de slabit in curand si sa topesc si restul kilogramelor.
Nu mai sunt la fel de corecta ca in martie-aprilie, de-asta si fluctuatiile pe care le am, dar...mna...mergem inainte

Sunt de aproape 8 luni plecati si nu au nici macar o ceapa acasa, am zis sa aiba, totusi, ce manca azi-maine, pana cand se instaleaza complet acasa si pana cand le cumpar tot ce le este necesar
Te pup! Esti draguta!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui happygirldiana:
adinico (26 iun 2020)