View Single Post
  #3920 (permalink)  
Vechi 27 ian 2013, 23:57:22
mvthebest's Avatar
mvthebest mvthebest este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Un ras_cristalin mai suplu

Citat:
Anterior postat de ras_cristalin Vezi mesajul

Desi suna ca un cliseu, pot spune cu mana pe inima ca n-am trait nicodata ceva mai frumos si important. E absolut minunat, mai ales cand creste bebe putin si te recunoaste, te striga, intinde manutele sa-l iei in brate... cand te pupa pe obraz cu gurita deschisa cel putin eu nu am trait nimic mai frumos.

Mira, te pup! Cum e viata departe de casa? Ti-ai gasit de lucru?


.
Imi cer scuze ptr ca am raspuns cam tarziu. Nu prea mai intru pe forum sa scriu, doar mai citesc una,alta.
Nu prea am cu ce sa ''ma laud''.
Cred ca este ceva minunat. Am si eu un nepotel asa dulce. Toti sunt asa frumosi,dar cand e al tau, banuiesc ca senzatia este de mii de ori mai frumoasa.

Momentan romanii nu au dreptul de munca,doar daca te vrea firma si iti face contract. E bine,mai ''cuibarim'' putin pe langa mama (eu si frate-miu). Nu pot sa spun ca este rau, dar imi este greu ca nu lucrez,nu am banutii mei.
Imi este foarte dor de bunica, dar si de prietene/ni, iesiri,etc.

O seara frumoasa ! Kiss
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]