Subiect: Jurnal blum
View Single Post
  #394 (permalink)  
Vechi 28 iun 2011, 21:13:14
Creizilup's Avatar
Creizilup Creizilup este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 iul 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Fara excese!
Date: 158cm, 65kg
Mesaje: 943
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal blum

Citat:
Anterior postat de blum Vezi mesajul
´´Na seara ( cam tampit sa-ti spui tie buna seara, da nah...)
am cam neglijat jurnalul din lipsa de timp..am hotarat sa trec la faza 2 inaintata prea slabesc repede. asta e. primele pacate le-am facut, in schimb m-am miscat mai mult ca de obicei ( absurd, ca de obicei ma misc foarte mult).
cam atat pentru azi, mai jurnalule. maine e zi de cantar.nu mi-am inchipuit la inceput ca voi spune : sper sa nu fie prea mult dat jos, da´uite ca am ajuns sa spun. sunt la un pas de disperare. azi am avut juma´de ora libera dupamasa, asa k mi-am pus un costum de baie si m-am balacit si am stat la soare.....si am vazut o umbra de vergetura pe solduri...a fost un shok enorm. am trecut prin doua sarcini fara vergeturi si acum parca-parca vad ceva....asta e motivul pentru care sper sa pot incetini cura de slabire fara sa cad inapoi in vekile obiceiuri .
Ce tristete pe capul tau...nici nu mai stii ce sa iti doresti, hm?
Tare fraza cu "faza 2 inaintata". Lasa ca n-o sa te intorci la vechile obiceiuri pt ca suntem atatea aici...o sa-ti fie rusine, stii tu, sa te "lauzi" cu ce prostii ai mancat
__________________
A minute on your lips, forever on your hips!!!
Creizilup, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Creizilup, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2220 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1703 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1704 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]