View Single Post
  #3942 (permalink)  
Vechi 06 iul 2010, 20:50:25
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de alin33 Vezi mesajul
O seara frumoasa inca o data tuturor slabutelor!
pe toate!
O seara placuta , alin
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Fulga draga mea poti sa trimiti o cireada de tauri dar am pacatuit si am mancat cremesit....la inceput nu am vrut dar cea mica ma tot intreba ai mancat?..e bun? si am mancat.....
Astazi nu am facut absolut nimic..am mancat,ciorba de fasole boabe,o jumate de pulpa la punga cu salata de rosie,ardei,castravete si ceapa verde si cremesit....dupa somn de voie....acum o astept pe prietena mea sa iesim la plimbare,cand ma intorc calaresc bicii.
meriti o zi de odihna, si Doamne Doamne s-a odihnit o ziTi-am zis sa nu-ti faci griji pt Cremes, Fulga intelege si ea ca fata ta a facut un gest frumos, nu puteai sa refuzi..si tu recuperezi intotdeauna prin miscare, sport, gradinaritPup, o seara placuta!
Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul

Buna, dragele mele!
Mi-a fost tare dor de voi Nu am avut timp sa mai intru pe site Ieri am avut o zi de cosmar la serv., plina de stres Dar a trecut si astazi am reusit sa citesc din urma cate ceva
@Emy: Ce sfarsit de saptamana frumos ai avut!!! Ma bucur pentru tine! Freziile sunt cu dedicatie pentru tine... Stiu ca-ti plac! Sper ca nu am incurcat borcanele
Huh, parca vad ca am uitat pe cineva Imi cer scuze anticipat.
Va dulce si va cu drag.
Important e ca ai reusit sa intri, draga RaluSi noua ne e dor de tineImi pare rau ca ai avut zi stresanta, sper ca acum a trecut totul
Freziile sunt preferatele mele, asa delicate si cu un parfum minunat, mersi mult, Ralu
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]