View Single Post
  #3959 (permalink)  
Vechi 06 iul 2010, 21:22:03
Carolina's Avatar
Carolina Carolina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iun 2010
Locaţie: Madrid, Spania
Vârsta: 49
Dieta: South Beach si Zumba
Date: 163cm, 77kg
Mesaje: 811
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Servus fetele
Va multumesc ca v-ati facut riji pentru mine..si multumesc celor care mi-au scris ieri seara.

Deci sunt dusa la ora asta Eu vorbesc cu tine in ultimele mesaje si acum vroiam sa ma adresez tie ca si cum nu ai fi online

Eu ma simt mai bine azi.
Ma bucura f mult sa aud asta mai ales cand sunt probl stomato. Am un fix si eu, numai de stomatologi **** am dat, pana la ultima tipa

Doar ca mai sunt racita-sinuzita mea. Mi-au plecat si rusii. La cantar arata 52.5.

Pfiiii, 52, ce valoare de vis

ACum om vedea joi. Maine tin si eu cu voi ziua de fructe, ca n-are ce sa faca rau.

Tin si eu maine cu voi fructe ca am citit ca ziua 3 se poateinlocui cu zi de fructe Mi-am luat ananas, pepen galben, nelipsitele kiwi si pere. Si apaaa, sa vina peste mine ce-si doreste Anes cu ardoare

Vinetele mele de ieri au iesit bune, doar ca , cred ca le-am lasat prea mult in cuptor..si n-a ramas mare lucrur din 3 vinete.

Mi le si imaginez Ce-ai facut cu ele, salata ? Eu altceva in afara de zacusca si salata n-am mai facut. Ma tenteaza sa incerc tot felul de retete cu vinete. Numai ca trebuie sa le caut mai intai

Caro si Ralu ..bafta la Rina.

Mersicutz

PUP.
Si de la mine