View Single Post
  #3965 (permalink)  
Vechi 07 feb 2011, 17:30:54
rayssa's Avatar
rayssa rayssa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 ian 2011
Locaţie: vs, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 155cm, 82kg
Mesaje: 344
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg

Citat:
Anterior postat de Tzontz Vezi mesajul
Buna dimineata slabutelor,

Dragele mele azi de dimineata am vazut rezultatul dezmatului de sambata seara : + 1,800 kg (aparent - stiu). Calorii ingerate = fara numar. Moral = asa si asa spre bun.
Stiam ca ma va costa scump aniversarea asta dar mi-am asumat riscurile.

Azi am reinceput cu avant dieta si sper sa ma debarasez repede de plusul dobandit si lunea viitoare sa am si ceva in minus.

Ma intreb daca a meritat. Nu stiu. Tind sa cred ca da dar daca voi avea probleme cu revenirea la normal probabil ca voi incepe sa regret. Va tin la curent ca poate si voi veti avea astfel de zile si macar sa stiti la ce sa va asteptati.

Va doresc o saptamana excelenta si multe kg date jos.
la multi ani,sotului!(cu intarziere....)

pe 8 e si ziua sotului meu si am avut si ieri musafiri si maine o sa am!si nu am putut sa nu pap si eu o felie de tort...sunt o pofticioasa
si sunt convinsa ca si maine o sa mai pap una.........asta e,din cand in cand tre sa ne mai rasfatam si noi

ai sa vezi ca o saptamana asta o sa recuterezi!mult succes!
rayssa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1994 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1477 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 961 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]