View Single Post
  #3970 (permalink)  
Vechi 28 feb 2012, 15:08:03
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)

Citat:
Anterior postat de ocsanel Vezi mesajul
Multumesc mult, chiar aveam nevoie de o bata pe spate, recunosc sunt pacatoasa, am sa incerc sa fiu mai puternica, desi am un dulap plin cu dulciuri pentru copii si sot (sotul imi este englez si e crima impotriva natiei englze daca nu am biscuiti in casa, miscare fac cind ma lasa fetele ca de alta ...una ma trage de o maina alta de un picior si s-a zis cu concetratia...seara cind ajung ....abia am putere sa ma pregatesc de somn...dar ma mobilizez eu...In privinta produselor care le folosesc... le-am ales dupa numarul caloriilor, grasimilor si carbo. deoarece produsele care le folosesc nu sunt aici, majoritatea produselor folosite sunt de la fermieri, deoarece fiecare supermarchet in Elvetia vinde produse regionale ca s a sustina fermierii si de asta am incredere, nu suntem in CE si nu prea avem produse din CE, dar oricum voi fi mai atenta la ce maninc si cit.
Iti multumesc foarte mult pentru raspuns si pentru sfaturi bune
cu placerere scumpa Daca mai ai intrebari, te astept in jurnal
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]