Subiect: 9 months to go!
View Single Post
  #399 (permalink)  
Vechi 27 ian 2012, 20:59:17
lisha's Avatar
lisha lisha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 nov 2011
Locaţie: alba, Romania
Date: 160cm, 69kg
Mesaje: 365
Aprecieri acordate: 15
Am fost apreciat(a) de 221 ori in 94 mesaje
Implicit Re: 9 months to go!

Eu cand mi-am anuntat seful...a fost calm fata de mine...dar nu ia fost lui tot una...l-am lasat in pana el era placat din tara, eu singura angajata am mers cateva zile si am stat doar acolo nefacand nimic pana sa intors el in tara.
Am aflat la 8 saptamani ca sunt insarcinata, aveam eminenta de avort asa ca trebuia repaos la pat, iar el nu a vrut sa imi dea concediu medical pe mai multe motive...asa ca am renuntat fain frumos fara sa mai fac mare scandal....oricum nu era un servici de viitor, nu eram in domeniu si al meu de la inceput nu a fost de acord sa muncesc in mediul respectiv....dar eu din mare zel si pt faptul ca ma plictiseam am facut orice....era destul de greu, munceam dar asta nu mi se parea greu fata de stresul sefilor si a altora de pe langa ei....bine ca am scapat

Indemnizatie primesc de la scoala si nu mi-am facut probleme.

Cat despre imptome........mie mi se parea greu la inceput..vomitam ff mult...era floare la ureche pe langa ce e acum......simt tot mai jos bebele parca imi iese din burta...stau doar in pat cand ma ridic merg cu picioarele stranse....de azi noapte am contractii destul de des...si il simt tot mai jos...ofof

Maine am examen si nu stiu daca voi putea merge
lisha, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1628 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1111 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat