Subiect: Jurnal Adella
View Single Post
  #3999 (permalink)  
Vechi 16 mar 2010, 15:33:25
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Smile Re: Jurnal Adella

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Pai Ade ma faci sa-mi fie rusine de mine ca tot aman curateniaInafara de sport si ceva gradinarit azi nu am facut nica..am asa, o leneee de ma doare
Ce bine ca te-ai intors, lipsea parca ceva de pe forum
Ms mult Emilia
Am eu piticutzi multi ...ca sa ma simt bine trebuie sa fac curat inainte

Citat:
Anterior postat de Suzume Vezi mesajul
Cata energie ai Adela, bravo
Si eu ma minunez ..desi deja vad ca mi se inchid ochii...de la mancare ...plus ceaiul cald ...ma trag la somn

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Wow, si mai esti in picioare!!! Ma bucur ca te-ai intors.
Bine v-am regasit ..desi nu am lipsit de pe forum foarte mult ...tot acasa vorbesc altfel cu voi ..nu in fuga ...
Sa vad cat mai sunt in stare
Citat:
Anterior postat de bebelusha Vezi mesajul
bv adella..ce albinutza harnicuta esti... eu ma duc acasa acusica..fac curat si o ciorbica ca mi-e pofta, sport, dus, epilat, si mai vedem dupa
Si eu am papat o ciorbitza facuta de mama ieri ...imi lipsea gustul de la mama de acasa
Eeee ..trebuie sa fiu ...ca atfle nu ma simt bine ...desi inainte sa plec facusem acelasi lucru ...dar astia mici nu stiu sa faca curat
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]