View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 10 aug 2013, 15:00:38
marry10's Avatar
marry10 marry10 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 05 aug 2011
Locaţie: Focsani, Romania
Dieta: South Beach
Date: 164cm, 55kg
Mesaje: 185
Aprecieri acordate: 31
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 40 mesaje
Implicit Re: Jurnalul unei adolescente obsedate

Citat:
Anterior postat de Bianca 14 Vezi mesajul
Buna draga!Te felicit pentru curajul de a-ti deschide un jurnal.Sper sa gasesti aici sprijinul si sfaturile de care ai nevoie.
Iti multumesc mult pentru vizita! Chiar ma uitam aseara prin jurnalul tau (mi-a atras numele jurnalului atentia). Si eu sper ca o sa gasesc sprijinul pentru a merge mai departe. Te pup .
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul

Daca te consoleaza cu ceva,sa stii ca noi toate,de aici,suntem obsedate de slabit.....altfel nu eram pe acest site!
La inaltimea ta,nu esti grasa.......dar ,ma rog........fiecare se vede cum se vede! La varsta ta,corpul este in continua transformare.....doar ghideaza-i pasii!!!!! Citeste pe aici......vezi ce fac alte fete de varsta ta.....si daca ele au reusit,vei reusii si tu!!!! Eu iti urez bafta!!!!!
Da.. stiu ca nu sunt grasa. Adolescenta este o perioada.. complicata, si cred ca toti ne dorim sa aratam cat mai bine. Va multumesc pentru vizita si va doresc sanatate dumneavoastea, cat si familiei. Va pup!
marry10, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui marry10:
rozica1965 (10 aug 2013)