View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 14 dec 2010, 20:18:21
elenush 7's Avatar
elenush 7 elenush 7 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 12 dec 2010
Locaţie: londra, Anglia
Vârsta: 45
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 90.6kg
Mesaje: 226
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Si eu imi doresc sa slabesc - Jurnal Elenush

Astazi am fost foarte fericita sa descopar ca m-a bagat si pe mine cineva in seama.Multumesc frumos fetelor.Pentru mine sa folosesc forumul este ceva de domeniul SF.Nu stiu unde sa scriu si pe unde ajunge mesajul meu.Oricum daca v-a cred ca pentru mine pana am sa invat mai bine sa folosesc forumul,cine doreste sa ne ajutam reciproc sa slabim sa imi dea si mie adresa de mail.ca acolo ma descurc mai bine.Inlegatura cu ce dieta tin-pentru inceput nu am optat pentru una anume,pentru ca nu ma pot tine,nu sunt o persoana care sa pot manca numai salata sau mai stiu eu ce,in schimb incerc sa mananc cat mai sanatos si am grija cum combin alimentele.De exemplu-dimineata mananc lapte cu cereale sau o omleta dintru ou prajita fara ulei si o jum. de felie de paine de secara,la pranz mananc piept de pui la gril,sau peste la gril cu salata sau legume fierte si seara cam la fel.Nu vreau sa ma laud,dar teoretic stiu absolut tot ce trebuie sa fac sa slabesc,avand in vedere ca sunt fosta gimnasta,dar chiar nu stiu de ce m-am delasat in halul acesta de am ajuns exact cum erau multe fete din jurul meu carora incercam sa le dau sfaturi ca sa slabeasca,E adevarata vorba ca -ROATA SE INTOARCE,dar acum incerc sa ma ghidez dupa zicala-MAI BINE MAI TARZIU DECAT NICIODATA.Miscare inca nu am inceput sa fac,pentru ca vreau sa vad cat reusesc sa slabesc si abia cand corpul meu nu o sa mai poata sa dea jos,o sa vin cu un plus.Va pup si mai astept incurajari de la voi,as vrea sa o fac si eu dar pana ma desmeticesc eu cu forumul asta,o sa va gasesc slabe si fumoase pe toate