View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 29 mar 2011, 08:34:46
EveEve's Avatar
EveEve EveEve este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de bord...in lupta cu kg!!!! (andreea guzel)

Buna dimineata Andreea, si bine ai venit printre noi!
Stiu si eu ce inseamna sa ai prietene slabe care mananca de toate si nu pun un gramSi eu trebuie sa stau dupa ele mereu cand iesim pe undeva si li se face foame, iar cum de multe ori e o ora foarte tarzie, eu nu mai pot manca nimicInsa in timp ce stau cu sticluta mea de apa in fata si ma uit la ele cu ce pofta mananc, ma gandesc ca "o sa le vina si lor randul"Nu ca le vreau raul, dar mancatul asta care-l fac ele, chiar daca momentan nu se vede, insa nu le va face bine pt sanatate, si o sa se trezeasca ca, dintr-o data vor incepe sa se ingrase "si nu vor sti de ce". Si asa ma mai consolez un pic, pentru ca eu in perioada aceea, voi avea corpul si kg dorite, ca sa nu mai spun de mandria ce o sa o am ca eu de mult timp am o alimentatie sanatoasa si imi tin organismul sub control
Oricum, fiecare problema ce o sa o ai, fiecare obstacol pe care nu o sa stii cum sa-l treci, poti sa ni-l povestesti aici, si intre toate, gasim noi o solutie
Ma bucur ca te-ai gandit sa faci sport. Intr-adevar face minuni!
Si asteptam sa-ti postezi meniurileFetele sunt foarte informate, si te vor umple numai de sfaturi bune. Iar daca o sa le asculti, o sa vezi cat de repede se vor vedea rezultatele!
Iti doresc mult succes, si o zi buna!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!