View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 16 iun 2011, 22:39:57
lorydana's Avatar
lorydana lorydana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: personalizata - nutritionist
Date: 162cm, 100kg
Mesaje: 93
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Cum combinam antrenamentele?

@ LicuriciColorat: insanity nu pot sa fac, stau la bloc si din cate stiu cam toate programele de sport impilca sarituri si topaieli, nu as vrea sa ma trezesc cu vecinii la usa, de asta ma gandeam cand pot sa fac ceva in weekend sa fac pilates, macar ala e mai static
@ Anqutz: spune-mi daca esti din bucuresti la ce sala mergi? la sala care merg eu au doar aerobic simplu sau step, tae-bo si fitness, as vrea sa incerc o sala care sa aiba mai multe

Eu tin cura de slabire data de doctor, chiar saptamana viitoare merg la el ca nu prea mai da rezultate de vre-o luna si ceva am slabit f putin si o sa imi schimbe cura si tratamentul poate dupa o sa imi revin cu slabitul. As fi multumita daca as reusi sa ajung la 65 de kg, desi ideal ar fi sa ajung pe la 60, am 1,64 inaltime, dar pana in august, cand mi-am programat plecarea concediul nu am nici o sansa sa ajung la 60 sper sa reusesc sa scap de restul din septembrie in colo
lorydana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2281 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1764 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat