View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 07 oct 2011, 12:05:55
adrianapop78's Avatar
adrianapop78 adrianapop78 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 01 sep 2011
Locaţie: Satu Mare, Romania
Vârsta: 45
Dieta: Rina 90
Date: 165cm, 68kg
Mesaje: 127
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit Ana Maria (adrianapop78)

Multumesc pentru sfaturi eu azi dimineata am mancat o salata de legume am baut un ceai verde si acum la ora 12 48 am mancat 3 felii de paine cu zacusca.simt ca inca imi este foame.Dar ma abtin sincer gata nu mai mananc pana seara .La ce ora sa mananc seara?
M ati intrebat ce sport mai fac ?Ei bine de o luna merg cu bicicleta in fiecare zi inainte am alergat in fiecare zi si mai am facut un pic de sala dar nu m am tinut pentru ca nu eram hotarata dar acum sunt hotarata sa imi schimb si alimentatia.Eventual pot sa pun o poza sa vedeti cum arat de aratat eu zic ca mi am format un corp armonios dar siner imi doresc mai mult.Sa va spun avantajele mersului pe bicicleta
-dormi ca leganata
-bataile inimii sunt tot mai line
-imaginatia se dezvolta mai repede
-si un avantaj personal
e ca in fiecare zi ma presc sub un nuc si mananc vreo 5 nuci si ma simt ca in copilarie ca uit de toate grijile.Va pup
adrianapop78, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1594 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1077 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]