View Single Post
  #40 (permalink)  
Vechi 09 sep 2012, 21:21:16
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul


Ah,cand iti vine totul acasa te vizitez
dieta....nici Rina ,nici Monty de 40 de zile sunt la dukan
Uite asa te asteptCred ca o sapt dureaza pana imi vin canapelele,au termen maxim de 21 de zile
acu imi aduc aminte ca am vorbit odata despre dukan,inainte de a pleca din Ita,da zapacita cum ma stii am uitat
Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul


da,maine am zi de cantar,abia astept sa vad ..intr-adevar e mai grea,ca practic m-am saturat de pulpe de pui,iaurturi degresate(fara gust) si am trecut pe pulpe de curcandar cand vad ce rezultate frumoase am nu ma lasa inima sa renunt
a tinut si ea dar nu poate una asa stricta ca duminica,.. cand iese cu fetele nu se poate abtine de la nimic..dar a renuntat la alimentele astea nepermise la orice dieta(zahar,faina,paine)sau ff rar cate un dulce,ea nu prea stie sa combine alimentele desi i-am explicat mereu,sau nu-si da ea interesul f tare,cert e ca a reusit..sper sa nu se ingrase de bucurie ca tre sa vina acasai-am zis ca nu ii deschid usa daca se intampla asa
iti tin pumnii pt cantar!Cam cat ai slabit pe saptamana pana acuma?
A,pai daca a renuntat la alimentele alea,a slabit automat..o zi pe saptamana nu conteaza,ba in unele diete e chiar incurajata o zi deasta,de facut " de cap!
Cand vine..cand vine?Baba ei e ok?nu mai stiu nimic de mai bine de o luna..
asa,asa,o tii la usa,zici ca nu o recunosti
Pupici,Gabi,te astept maine cu vesti bune!
Citat:
Anterior postat de Pasy Vezi mesajul
Ciao Emy

Iaca am dat de tine

Felicitari pt realizari si pt achizitii sa te bucuri cu tot sufletul de ele
Iti doresc sa scapi cat mai curand de agitatie si nebunie.

Sa ai o seara minunata
Buna,iubita,deabia am revenit pe forum de ieri
Multumesc din suflet!Tu cum esti?
Noapte buna!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat