Subiect: Jurnal ancad26
View Single Post
  #40 (permalink)  
Vechi 27 mar 2011, 10:29:56
amy0404's Avatar
amy0404 amy0404 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 41
Dieta: Personalizata
Date: 166cm, 58kg
Mesaje: 2.110
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal ancad26

Citat:
Anterior postat de ancad26 Vezi mesajul
Buna Amy ,

nu prea ma planuri pt weekend pt ca se pare ca a invins raceala. Aseara iar febra si azi am trecut pe antibiotice ! IInsa vestea buna azi cand m-am cantarit aveam 113 deci e minunat !

La cluj azi a fost soare insa acum a venit o furtuna si ploaie !

Tu ce planuri ai ? La noapte sa nu uiti sa schimbi ceasul ! Vom dormi mai putin insa e super ca ziua e mai lunga si ajungem la zi de vara pana-n seara in curand !!

Te pup si iti multumesc de vizita !!
Offf imi pare rau sa aud ca esti asa racita. Sanatate multa!
Felicitari! Ai, tousi, grija de sanatate acum.

Am schimbat ora la toate cesurile. Ma consoleaza ca arata macar ora 9 si nu 8 dupa cea veche. Mi s-a obisnuit organismul cu ore d'astea asa matinale si nici macar in weekend nu pot sa dorm mai mult. Desi aseara am iesit in oras si m-am intors pe la 1, apoi am mai citit ceva ...si tot la 8 m-am trezit ..binee, macar ma simt odihnita.

Diseara de la 8:30 la 9:30 e ora Pamantului si dau stingerea luminilor. Deja mmi-am prregatit lumanarile...o sa fie fun

Pupici
__________________

amy0404, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1945 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1428 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1171 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]