View Single Post
  #4003 (permalink)  
Vechi 07 iul 2010, 06:57:49
Alynuta's Avatar
Alynuta Alynuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de alin33 Vezi mesajul
Faptul ca se discutau lucrurile cele mai intime atunci cand inca nu postam pe forumul acesta, nu inseamna ca lucrurile nu erau publice si nu puteau fi citite de oricine... Eu am ales sa fiu 'de-al vostru' si chiar daca nu pot sa va dau sfaturi in acele privinte intime, macar pot sa va incurajez, sa va tin pumnii, sa va inteleg etc.

Sigur ca o sa aveti si punctul de vedere al unui barbat, asta in cazul in care o sa doriti asa ceva (e posibil?. Sper sa va pot ajuta, pentru ca in multe privinte chiar gandesc ca o fata...

Intr-adevar cred ca s-ar comite o greseala daca fetele ar deveni timide din cauza mea. Daca da, prefer sa nu va tulbur confesionalul. Va rog sa imi spuneti daca tulbur apele, fara voia mea, desigur

Credeti-ma, am fost expus la multe lucruri, si foarte bune si foarte rele, nu prea ma poate speria nimic.

La foarte bune: am o fetita care pe 27 iulie face 3 anisori.
La foarte rele: le-am uitat

Va pup
Alin esti binevenit ,ne prinde bine si parerea unui barbat,si sa-ti traiasca fetita
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]