View Single Post
  #4006 (permalink)  
Vechi 04 ian 2012, 15:40:56
adinico's Avatar
adinico adinico este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 49
Dieta: Rina si cat mai multa miscare
Date: 165cm, 79.6kg
Mesaje: 3.919
Aprecieri acordate: 8.165
Am fost apreciat(a) de 5.317 ori in 2.849 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj X)

Citat:
Anterior postat de margutza Vezi mesajul
Draga mea, aveti grija ca avenit fata unei colege de-ale mele , a facut sarbatorile acolo si masa de revelion si mesele in general au fost slabute, acu depinde unde mergeti si aveti grija sa nu ramaneti fara cauciucuri.
multumesc de mesaj Margutza...
stiu ca sunt si multe vesti neplacute de pe acolo, si revel si Pastele nu sunt reusite deloc acolo
sper sa nu avem ghinioane ..
mergem de 5 ani in fiecare vara la marea "lor" si am avut noroc de oameni si locuri super ok ....si nu am avut probleme...
iar iarna dupa ce am trecut prin partiile de aici am incercat anul trecut si iarna la Bansko si a fost minunat...
e adevarat ca dat fiind programul nostru de ski si cu copil noi nu ne-am luat decat cazare la aparthoteluri ap cu 2 dormit living super generos, bucatarie, 2 bai, caldura super ok deci cazarea e super ok,parcare in fata hotelului...ce sa zic...
mancarea o avem pe cont propriu...traisca Carrefour Roamania si porcul soacrei mele din care am pregatit niste super bunatati bio .... ne-am luat tot ce aveam nevoie bucataria lor fiind utilata cu de toate .... a fost excelent..
dar oricum vom avea grija desigur ca na nu se stie niciodata....
pupici
__________________
02.02-85; 20.02-84.9; 04.04-84.5 kg; 02.05-82.3 kg; 13.05-81.7
... 31.07-81.9 kg ...