View Single Post
  #4008 (permalink)  
Vechi 17 iun 2011, 22:22:18
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Buna,iubitele,am fost iar sa merg vioi..dar de data asta am zis sa fac si alte miscari pe acolo,ca nu eram singura nebunasi am mers pe varfuri,pe urma flotari,pe urma stretching cu ridicare pe garduriNu stiu care din "noutatile " astea nu mi-a priit,cert e ca acu am o durere la o gamba..e ciudata,cand strang nu ma doare,numa cand pasesc..cred ca e tendonul de pe langa muschiMda,nu-mi mai trebe miscari aiurea,deacu ma multumesc cu mersul vioi,cu abdomenele si walkingul de acasa,si cu Billy,ca-s probate
Ramy,bine ca e baiatul acasa,ce urat ce se intampla prin spitale...SI uite ca si Tina o pateste,eu ma gandeam ca pe acolo zboara cainii cu covrigi in coadaDe fapt din ce zicea chiar zilele trecute Camy(Aussie) mi se parea superfain
Zuzu,bine ai revenit!
Ale,costurile difera in functie de conditiile puse..eu am preferat sa-l platesc pe constructor doar pt mana de lucru,si sa iau eu materialele,asa bag materiale de calitate.Casa mea are 120 m2,ne-am inteles cu 25 mii de euro,10 pt faza la rosu,15 pt restul,pana la cheie.In asta intra si garajul,tot asa,la cheie(la gata).Teren aveti?Pe noi ne-a costat si terenul 15 mii euro,dar ce-am tras cu el...ca nu era scos din circuitul arabil,pe urma cat pe ce sa nu ne dea avizele de utilitati,pt ca era cam aproape de fire de inalta tensiuneSlava Domnului,eram la limita si am rezolvat
A,,,si proiectul ne-a costat vreo 40 milioane..plus banii pt avize,cel de la electrica e cel mai scump.Gardul ne-a costat 80 de milioane..
La materialele de constructii folosite zau daca mai tin minte...vreo 120 milioane Bca-ul,cimentul si fierul vreo 230 milioane,betonul pt fundatie si centuri in jur de 160 de mil...tzigla metalica cu tot cu accesorii 180 de milioane..Nu prea stiuexact exact,ca toate materialele le cumpara fratele meu,normal pastreaza facturile,cand mergem acolo o sa vad si eu ce si cum..Cat am fost eu acolo am cumparat si gresia,faianta,braurile,caloriferele,sanitarele pt bai,semineulGresia,faianta,astea le-am ales noi.ar nu mai tin minte cat ne-au costat..stiu ca avem un buget de 120 de mii de eeuro,cu astia ar trebui sa terminam si utilitati si casa
Bafta si tie,sper sa reusiti cat mai repede sa va faceti o casutza!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]