View Single Post
  #4010 (permalink)  
Vechi 18 iun 2011, 01:44:25
TinAlexa's Avatar
TinAlexa TinAlexa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 31 mar 2010
Locaţie: Montreal, Canada
Vârsta: 49
Date: 170cm, 84kg
Mesaje: 2.140
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna,iubitele,am fost iar sa merg vioi..dar de data asta am zis sa fac si alte miscari pe acolo,ca nu eram singura nebunasi am mers pe varfuri,pe urma flotari,pe urma stretching cu ridicare pe garduriNu stiu care din "noutatile " astea nu mi-a priit,cert e ca acu am o durere la o gamba..e ciudata,cand strang nu ma doare,numa cand pasesc..cred ca e tendonul de pe langa muschiMda,nu-mi mai trebe miscari aiurea,deacu ma multumesc cu mersul vioi,cu abdomenele si walkingul de acasa,si cu Billy,ca-s probate
Ramy,bine ca e baiatul acasa,ce urat ce se intampla prin spitale...SI uite ca si Tina o pateste,eu ma gandeam ca pe acolo zboara cainii cu covrigi in coadaDe fapt din ce zicea chiar zilele trecute Camy(Aussie) mi se parea superfain
Zuzu,bine ai revenit!
Ale,costurile difera in functie de conditiile puse..eu am preferat sa-l platesc pe constructor doar pt mana de lucru,si sa iau eu materialele,asa bag materiale de calitate.Casa mea are 120 m2,ne-am inteles cu 25 mii de euro,10 pt faza la rosu,15 pt restul,pana la cheie.In asta intra si garajul,tot asa,la cheie(la gata).Teren aveti?Pe noi ne-a costat si terenul 15 mii euro,dar ce-am tras cu el...ca nu era scos din circuitul arabil,pe urma cat pe ce sa nu ne dea avizele de utilitati,pt ca era cam aproape de fire de inalta tensiuneSlava Domnului,eram la limita si am rezolvat
Emi imi pare rau pentru durerea de la picior poate merge un masaj sau o aspirina.
Zi si mie tara care se poate numi Raiul unde totul este perfect, pentru mine este bine aici chiar daca ne mai lovim din cind in cind de probleme... sint chiar minore da tu sti ca mamele cind au puiuti bolnavi sintem ca leoaicele .


TinAlexa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2325 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1808 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1292 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]